Towar wysyłamy firmą kurierską K-EX.

KOSZT PRZESYŁKI:

15 zł - przedpłata na konto

20 zł - płatność przy odbiorze

4.5 zł - list polecony INPOST

8,5 zł List polecony priorytetowy Poczta Polska

12 zł Paczka Pocztowa Priorytetowa

8.99 zł Paczkomat INPOST

Dane do przelewu (przedpłata na konto):

MBank 35114020170000460213076200

Artresante Marzena Trybus - Zatwarnicka

W TYTULE przelewu prosimy wpisać: nr zamówienia oraz imię i nazwisko zamawiającego.

Zamówienie bez względu na ilość zakupionych przedmiotów wysyłane jest zawsze jedną przesyłką.

W przypadku złożenia zamówienia obejmującego wielu przedmiotów opłata obejmująca koszt dostawy naliczona jest tylko jeden raz.

W momencie wysyłki otrzymują Państwo mailowo nr paczki wraz z linkiem do strony, na której można śledzić jej drogę i ustalić, na jakim etapie jest jej

dostarczanie do Państwa.

Przesyłki są zawsze dobrze zabezpieczone. Przed podpisaniem odbioru przesyłki proszę ją dokładnie obejrzeć i otworzyć w obecności kuriera, szczególnie jeżeli przesyłka zawiera szkło, ceramikę lub inne delikatne przedmioty. W przypadku jakichkolwiek uszkodzeń na zewnątrz lub wewnątrz przesyłki, proszę sporządzić w obecności kuriera protokół szkody. Ważne jest, aby protokół szkody zawierał informacje zgodne ze stanem faktycznym. Musi się na nim znaleźć dokładny opis sposobu zapakowania przesyłki wraz z wyszczególnieniem WSZYSTKICH części opakowania i opisem WSZYSTKICH zabezpieczeń towaru. Na podstawie tego dokumentu możemy rozpocząć procedury reklamacyjne.

Istnieje możliwość osobistego odbioru towaru w siedzibie firmy. Należy jednak wcześniej skontaktować się mailowo lub telefonicznie w celu ustalenia dnia i godziny odbioru.